Curiosin - Even chronic wound healing can be fast


Ukraine - Україна

Шановний госте,


Ми раді вітати Вас на нашому інформаційному сайті, присвяченому  оригінальному препарату, розробленому фармацевтичною компанією Гедеон Ріхтер - Куріозин.

Слід відмітити, що  Куріозин  оригінальний, як по складу так і за своєю дією. Діюча речовина  Куріозину – гіалуронат цинку чинить протимікробну, ранозагоючу дію, покращує мікроциркуляцію тканини. Препарат знайшов своє застосування в лікуванні ран шкіри з ціллю прискорення їх загоєння. Його широко застосовують в таких напрямках медицини як хірургія, комбустіологія, та ендокринологія.  Куріозин застосовується в комплексної терапії трофічних виразок, пролежнів та нориць, а також є незамінним препаратом у хворих цукровим діабетом для зовнішнього лікування виразкових дефектів при “діабетичній стопі”.

До унікальної особливості  Куріозину можна віднести властивість препарату формувати косметичні рубчики на ділянках накладення хірургічних швів. Завдяки цьому  Куріозин широко застосовують в своїй повсякденній практиці  пластичні хірурги.

Великій досвід по застосуванню Куріозину  накопичений також і в дерматології. За рахунок протизапальної та протимікробної дії його застосовують для лікування вугрів. Також при регулярному застосування   Куріозину в лікуванні акне в шкірі поповнюється дефіцит цинку, якого не вистачає у хворих при вугровій хворобі.

Куріозин можна застосовувати не тільки для лікування акне, але і для профілактики утворення вугрів. Особливо актуально це для хворих з жирною шкірою у яких частота виникнення вугрів більш висока.  Куріозин не має фотосенсебілізуючої дії і може застосовуватися в різні періоди року без ризику винесення пігментних плям.

Ми впевненні, що даний сайт дасть Вам більш детальну інформацію по застосуванню, складу і сферах застосування препарату  Куріозин.

Форма випуску – гель, туба  15г.
Відпуск з аптек – без рецепту.

Ласкаво просимо на офіційний український веб-сайт компанії “Ріхтер Гедеон”!
Завжди Вам раді!